alternatifyayinlari2023@gmail.com 0531 655 14 26

Alternatif Yayınları


Hakkımızda

Öğrencilerimizi değişen müfredatlara ve sınav sistemlerine, akademik ve teknolojik alandaki gelişmelere her daim hazır tutmak oldukça önemlidir.  Biz de güçlü akademik kadromuz ile tüm yayınlarımızda öğrenmeyi aktif hale getirerek yenilikçi yöntemler ışığında bilimsel ve sürdürülebilir bir eğitim modellemesi üzerine titizlikle çalıştık. 

Kalite ve memnuniyet ile sürekli değişen beklentilere uyum sağlamak, trendleri yakalamak, öğrencileri keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkarmak Alternatif Yayınlarının yayın politikasını oluşturmaktadır.  Sınavlara hazırlık sürecinde en büyük destekçiniz olacak yayınlarımız tüm konuları bilişsel alan basamaklarına uygun olarak öğretecek şekilde planlandı. ÖSYM’nin tüm sınavları ayrıntılı olarak incelendi. Bunun yanı sıra ÖSYM’nin soruları hazırlarken kaynak olarak kullandığı bilimsel çalışmalar, makaleler, alan kaynakları gece gündüz taranıp sizlerle soru olarak buluşturuldu.

Eserlerimiz, mutlak bir başarı sunmak için 3 aşamalı olarak planlandı. Temel bilgi sorularıyla tüm konuları sistematik olarak daha net bir şekilde öğreneceksiniz. Bilgi kavrama ve yorumlama sorularıyla öğrendiğiniz konulardan çıkarımlar elde edecek, yorumlama ve muhakeme yeteneğinizi geliştireceksiniz. ÖSYM tarzı sorular ile gerçek sınav deneyimi yaşayacak, sınavda çıkması muhtemel soru tiplerinde kondisyon artıracaksınız.

Bu zorlu sınav maratonunun her anında Alternatif Yayınları sizlerin yanında!